Angličtina po telefonu

Kurzy angličtiny pro jednotlivce

Brit či neBrit? To je oč tu běží!

Je to nejsnadnější a nejrychlejší způsob, jak se naučit anglicky. Stačí Ti 5minut denně a Tvůj telefon. Díky kurzům po telefonu se zbavíte stresu a naučíte se plynule mluvit už po pár lekcích. Angličtina po telefonu je skvělá i k běžné výuce online nebo one-to-one. Volat můžeš odkud chceš a kdy chceš, protože časy konání hovorů si volí sám student. Ušetříš spoustu času, na kurzy nemusíš nikam dojíždět. Hovory probíhají každý den od pondělí do pátku. Na začátku kurzu si sám zvolíš jeden hodinový blok, kdy se s tebou spojíme (příklad mezi 8:00 – 9:00hod). Časy hovorů můžeš změnit i v průběhu kurzu. Začíná se vždy od pondělí, v pátek se přihlásíš a v pondělí můžeš začít. Při první hodině si upřesníme Tvojí jazykovou úroveň a odpovíme na veškeré otázky. Po každé uplynulé lekci Ti obratem pošleme smskou feedback k danému hovoru, slovíčka a tip na krátký test.

Pokud máte zájem o kurz angličtiny, tak stačí kliknout na tlačítko níže, vyplnit krátký formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat. Nebo nám napište email na info@buday.cz.

Studenti a senioři mají 10% slevu na naše kurzy. Pokud chceš tuto slevu uplatnit, zašli na náš email ofocený doklad.

Hradit kurzy je možný převodem na účet 2101500118/2010 (splatnost dle individuální dohody),  prostřednictvím benefitních systémů (Benefity, a.s., Edenred, Benefit Plus), dárkovými vouchery.

 

 

 

 

Co o nás říkají naši klienti

Partička lidí, co mají srdce na pravém místě a z ničeho se snaží vytvořit NĚCO. Mohu říct, že začínali opravdu od nuly, jen se zápalem a chutí pomáhat a to se jim skvěle daří. Jen tak dál! ❤️

- Lucie Čermáková

Petru mám moc ráda, strašně dobře se s ní povídá. Naučila jsem se spoustu nových technik, baví mě hlavně malování na plátno.

- Kristýna Zapadlová

Dětský domov Dolní Počernice

Naučte se a tím pomozte

Každý z Vás, kdo si kurz zaplatí, tak ho platí nejen sobě, ale taky dětem, které to potřebují.

Do našich táborů zapojujeme i děti z dětských domovů, sociálně znevýhodněných rodin a klokánku. Snažíme se tak probudit v nich talent, vlastní individualitu a podpořit jejich pozitivní pohled na svět.

Přihlaš se na kurz

Zapiš se na náš kurz prostřednictvím formuláře.

Adresa

Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha

Telefon

(+420) 723 889 492