Angličtina

Kurzy angličtiny pro jednotlivce i skupiny

Brit či neBrit? To je oč tu běží!

Potřebuješ se rychle posunout v english? Žádný problém – díky kurzům u nás budeš umět angličtinu jako když bičem mrská. A nemusíš se ničeho bát, lekce je soukromá a zkušená lektorka nastaví její průběh přesně podle tvých požadavků a schopností.

Ať už potřebuješ pomoct s gramatikou, nebo s konverzací, budeš odcházet s pocitem skvěle investovaného času. Na našem kurzu se připravíš na testy ve škole, na maturitu, pracovní pohovor nebo na mezinárodní zkoušky Cambridge.

– Online lekce (one-on-one)
– Individuální lekce
– Firemní lekce
– Skupinové lekce
– Termín a místo konání po domluvě s lektorem

Cena:
Prvních 30 minut ZDARMA
• 639,- / hod
• 3189,- / 5lekcí
• 5989,- / 10lekcí
• 11789,- / 20lekcí

Pokud máte zájem o kurz angličtiny, tak stačí kliknout na tlačítko níže, vyplnit krátký formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat. Nebo nám napište email na info@buday.cz.

 

Studenti a senioři mají 10% slevu na naše kurzy. Pokud chceš tuto slevu uplatnit, zašli na náš email ofocený doklad.

Hradit kurzy je možný převodem na účet 2101500118/2010 (splatnost dle individuální dohody),  prostřednictvím benefitních systémů (Benefity, a.s., Edenred, Benefit Plus), dárkovými vouchery.

 

 

Co o nás říkají naši klienti

Partička lidí, co mají srdce na pravém místě a z ničeho se snaží vytvořit NĚCO. Mohu říct, že začínali opravdu od nuly, jen se zápalem a chutí pomáhat a to se jim skvěle daří. Jen tak dál! ❤️

- Lucie Čermáková

Petru mám moc ráda, strašně dobře se s ní povídá. Naučila jsem se spoustu nových technik, baví mě hlavně malování na plátno.

- Kristýna Zapadlová

Dětský domov Dolní Počernice

Naučte se a tím pomozte

Každý z Vás, kdo si kurz zaplatí, tak ho platí nejen sobě, ale taky dětem, které to potřebují.

Do našich kurzů a projektů zapojujeme i děti z dětských domovů, sociálně znevýhodněných rodin a klokánku. Snažíme se tak probudit v nich talent, vlastní individualitu a podpořit jejich pozitivní pohled na svět.

Přihlaš se na kurz

Zapiš se na náš kurz prostřednictvím formuláře.

Adresa

Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha

Telefon

(+420) 723 889 492