Kondiční trénink

Kondiční trénink pro všechny

Vždy se snažíme, aby trénink přinesl klientům maximální užitek a pomohl jim ke splnění jejich cílů, ať už se jedná o hubnutí, zpevnění postavy, zmenšení či úplné odstranění bolestí zad a pohybového aparátu, zvětšení svalové hmoty nebo zlepšení sportovního výkonu. 

Během individuálního tréninku se budeme plně soustředit jen na tebe a přizpůsobíme cvičení tvým potřebám a možnostem. Ať už jsi vrcholový sportovec, trpíš zdravotním omezením (vyhřezlá ploténka, endoprotéza,…) nebo jen chceš rozhýbat své tělo po 10 hodinách sezení v práci, vymyslíme takový trénink, který ti pomůže dosáhnout tvého cíle. Máš pro sebe našeho trenéra jednu celou hodinu, u toho to však nekončí. V rámci cvičebního plánu budeš v průběhu dne plnit menší “domácí úkoly”, které ti pomohou se udržet fit a urychlí tvou cestu ke zdravějšímu já.

Během tréninku kombinujeme pilates, posilování s vlastní vahou, cvičení se speciálními pomůckami (BOSU, TRX, therabandy apod.), zdravotní tělovýchovu a prvky z dalších pohybových aktivit. Každé cvičení se opírá o získané znalosti anatomie, kineziologie, fyziologie a biomechaniky. Cílem je procvičit pohyb a zapojit hluboké stabilizační svalstvo, které nám pomáhá nejen při sportování, ale i při zvládání normálních úkonů v běžném životě. Při cvičení budeme klást důraz na správné držení těla a zpevníme ochablé svalstvo.

 

– Skupinové tréninky
– Individuální tréninky
– Místo konání je Praha 7 – Holešovice, U Měšťanského pivovaru 934/4
– Termín konání po domluvě s lektorem

 

  • vstupní pohovor ZDARMA
  • 989,- / hod
  • 8989,- / 10lekcí

Studenti a senioři mají 15% slevu na naše kurzy. Pokud chceš tuto slevu uplatnit, zašli na náš email ofocený doklad.

Hradit kurzy je možno převodem na účet 2101500118/2010 (splatnost dle individuální dohody),  prostřednictvím benefitních systémů (Benefity, a.s., Edenred, Benefit Plus), dárkovými vouchery.

  • 1589,- / 1lekce / pro dvojce
  • 13 489,- / 10lekcí / pro dvojce

Co o nás říkají naši klienti

Partička lidí, co mají srdce na pravém místě a z ničeho se snaží vytvořit NĚCO. Mohu říct, že začínali opravdu od nuly, jen se zápalem a chutí pomáhat a to se jim skvěle daří. Jen tak dál! ❤️

- Lucie Čermáková

Petru mám moc ráda, strašně dobře se s ní povídá. Naučila jsem se spoustu nových technik, baví mě hlavně malování na plátno.

- Kristýna Zapadlová

Dětský domov Dolní Počernice

Naučte se a tím pomozte

Každý z Vás, kdo si kurz zaplatí, tak ho platí nejen sobě, ale taky dětem, které to potřebují.

Do našich táborů zapojujeme i děti z dětských domovů, sociálně znevýhodněných rodin a klokánku. Snažíme se tak probudit v nich talent, vlastní individualitu a podpořit jejich pozitivní pohled na svět.

Přihlaš se na kurz

Zapiš se na náš kurz prostřednictvím formuláře.

Adresa

Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha

Telefon

(+420) +420 723 889 492