O nás

Jsme lidi, stejně jako Ty. Především nás baví to, co děláme a s radostí to děláme pro Tebe!

Jak pomáháme

V našem centru máme širokou nabídku zájmových kurzů, kde si každý vybere to, čemu by se rád věnoval. Zabýváme se především vzděláváním pomocí sportu, hudby, umění a námi dalšími nabízenými kurzy. Do těchto kurzů poté zapojujeme zdarma i děti z dětského domova, ze sociálně znevýhodněných rodin a klokánků. Snažíme se tak probudit v nich talent, vlastní individualitu a podpořit jejich pozitivní pohled na svět.

Z každého prodaného produktu/služby jde část peněz na charitativní chod organizace. Díky tomu k nám tyto děti dochází na kurzy zcela zdarma.

Víš, že skoro 70% bezdomovců, alkoholiků, drogově závislých, dealerů atp. prošlo dětským domovem? My společně s Tebou tohle procento snižujeme.

 

Vize

Aby se široká veřejnost mohla vzdělávat, udržela si osobní kontakt a při tom si užívala zábavu a mohla jednoduše pomoci dětem v dětských domovech, sociálně znevýhodněných rodinách a klokánků.

Aby se děti z dětských domovů, sociálně znevýhodněných rodin a klokánků nebály zapojit mezi ostatní. Chtěly být cílevědomý, sebevědomí a byly připraveni žít život.

Mise

Vzdělaní a spokojení zákazníci nejen s naší službou, ale i z pomoci dětem.

Motivovat děti k tomu aby byly cílevědomí, sebevědomí a vzdělaní mladiství naplnění optimismem a chutí do života.

Strategie

Vyučování našich kurzů široké veřejnosti vždy v plné kvalitě a s profesionálním přístupem, aby klienti odcházeli vždy s úsměvem na tváři a pocitem skvěle stráveného času. Pracovat tak, aby naši klienti, kteří si náš produkt/službu koupili si byli vždy jistý tím, že tak pomohli dítěti, které to potřebuje.

Zapojení dětí z dětských domovů, sociálně znevýhodněných rodin a klokánků do našich kurzů. Vzdělávání pomocí workshopů a seminářů na jejich vybraný kurz, ale i na motivaci a inspiraci žít šťastný a cílevědomý život.

Adresa

Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha

Telefon

(+420) 723 889 492