Skateboarding

Lekce skateboardingu pro začátečníky

Buday skateboarding je vedený zábavnou formou a je určený pro děti ve věku 4 – 15let.
Kurz vždy probíhá pod vedením trenéra certifikovaným od České asociace skateboarding (ČAS). I skrz skateboardingu ti dokážeme otevřít dveře k cílevědomějšímu a úspěšnějšímu životu.

Na našem kurzu se naučíš etiketu, bezpečnost ve skateparku a hlavně kopec zábavy. Základy jako je jízda, zatáčení, sjíždění rádiusů, brždění, pády a základní tricky jako ollie, pop-shuv it atp.

– Individuální lekce i skupinové lekce
– Místo konání je ve skateparku na Štvanici, Praha 7
– Termín konání po domluvě s lektorem

 

 Cena:

• 1 lekce / individuální / 489,-
• 10 lekcí / individuálních / 4389,-
• 1 lekce / skupinová / 289,-
• 10 lekcí / skupinových / 2589,-

Pokud máte zájem o kurz angličtiny, tak stačí kliknout na tlačítko níže, vyplnit krátký formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat. Nebo nám napište email na info@buday.cz.

Hradit kurzy je možný převodem na účet 2101500118/2010 (splatnost dle individuální dohody),  prostřednictvím benefitních systémů (Benefity, a.s., Edenred, Benefit Plus), dárkovými vouchery.

Co o nás říkají naši klienti

Partička lidí, co mají srdce na pravém místě a z ničeho se snaží vytvořit NĚCO. Mohu říct, že začínali opravdu od nuly, jen se zápalem a chutí pomáhat a to se jim skvěle daří. Jen tak dál! ❤️

- Lucie Čermáková

Petru mám moc ráda, strašně dobře se s ní povídá. Naučila jsem se spoustu nových technik, baví mě hlavně malování na plátno.

- Kristýna Zapadlová

Dětský domov Dolní Počernice

Naučte se a tím pomozte

Každý z Vás, kdo si kurz zaplatí, tak ho platí nejen sobě, ale taky dětem, které to potřebují.

Do našich táborů zapojujeme i děti z dětských domovů, sociálně znevýhodněných rodin a klokánku. Snažíme se tak probudit v nich talent, vlastní individualitu a podpořit jejich pozitivní pohled na svět.

Přihlaš se na kurz

Zapiš se na náš kurz prostřednictvím formuláře.

Adresa

Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha

Telefon

(+420) 723 889 492