Náš tým

Vyučujeme u nás lekce, které nás především baví, což se odráží na výsledku.

Poznejte náš tým

Patrik Buday

Patrik Buday

CEO & Founder

 

Když mi bylo pět let, tak jsem společně s bratrem byl umístěn v Klokánku a nakonec jsme vyrůstali bez rodičů. Teď z toho především čerpám a díky této zkušenosti mohu pomáhat dětem, které prošly nebo procházejí podobnou nelehkou životní etapou. V roce 2018 jsem založil organizaci Buday. Práce CEO mě naučila být empatický, najít u každého silné stránky a podporovat jej.

Natálie Podlipná

Natálie Podlipná

Asistentka / Péče o zákazníky

 

Značnou část mého života mě téma náhradní rodinné, i ústavní výchovy v různých oblastech provázelo a velmi zajímalo. I z tohoto důvodu jsem se rozhodla pracovat právě v organizaci Buday, jejíž poslání a životní filozofie mě upřímně oslovily. Jelikož ráda pracuji a komunikuji s lidmi, tak věřím, že pozice v Péči o zákazníky je pro mě ideální, proto, prosím, neváhejte a obraťte se na mě s jakýmkoliv dotazem.

Jaké máme cíle?

Vytváříme funkční programy tak, aby si každý našel své místo ve společnosti. Zorientoval se ve svých talentech a silných stránkách, porozuměl tomu, co ho baví a těší.
Pomáháme dětem z dětských domovů na jejich cestě, aby si uměly v dospělosti najít smysluplnou práci, žily hezké vztahy a založily spokojený rodinný život.

Naučte se a tím pomozte

Každý z Vás, kdo si kurz zaplatí, tak ho platí nejen sobě, ale taky dětem, které to potřebují.

Do našich kurzů a projektů zapojujeme i děti z dětských domovů. Snažíme se tak probudit v nich talent, vlastní individualitu a podpořit jejich pozitivní pohled na svět.

Adresa

Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha

Telefon

(+420) 723 889 492