O nás

Jsme lidi stejně jako Vy. Především nás baví to, co děláme, a s radostí to děláme pro naše okolí!

Kdo jsme

Patrik Buday – Už vím, že to, co jsem prožil, má svůj smysl. Jako dítě jsem byl umístěn v Klokánku a nakonec jsem vyrůstal bez rodičů. Právě díky této zkušenosti mohu nyní nabídnout pomoc dětem, které procházejí podobnou nelehkou životní etapou a neví, jak s ní správně naložit. Věříme, že každý má právo na to být plnohodnotnou součástí naší společnosti a žít dobrý život! A proto pomáháme dětem, které se narodily do náročných podmínek, zlepšit dospívání a se začleněním do společnosti.

Buday z.s. -Od roku 2018 realizujeme kurzy skateboardingu a angličtiny pro děti z dětských domovů, ale i pro širokou veřejnost, a to s cílem propojit tyto dva světy při činnosti, která děti baví. Naše další projekty jsou primárně zaměřené na pomoc se začleněním dětí z dětských domovů do společnosti. Chystáme příměstské tábory, podílíme se na rozdávání dárků o Vánocích, v roce 2020 jsme uspořádali dětský festival a další.

Začlenění dětí z dětských domovů

Jsme si vědomi, že tyto děti jsou skuteční
hrdinové – nikoliv oběti!
Nechceme lítost, ale chceme, aby veřejnost viděla, s čím se děti každý den perou a jak jim může nezištně pomoci každý.

Víte, že dle výzkumu 70 % lidí bez domova, alkoholově závislých, drogově závislých atp. prošlo dětským domovem?
Děti v dětských domovech prožívají jiné životní příběhy, než si většina společnosti dokáže představit. Bojují, aby se zbavily předsudků, získaly respekt společnosti, nepřenášely na sebe stigma nepoužitelných a mohly si plnit vlastní sny.

Společně s Vámi tohle dokážeme změnit
a pomůžeme dětem prožít život naplno.

Jaké máme cíle?

Vytváříme funkční programy tak, aby si každý našel své místo ve společnosti. Zorientoval se ve svých talentech a silných stránkách, porozuměl tomu, co ho baví a těší.
Pomáháme dětem z dětských domovů na jejich cestě, aby si uměly v dospělosti najít smysluplnou práci, žily hezké vztahy a založily spokojený rodinný život.

Adresa

Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha

Telefon

(+420) 723 889 492